Obchodný partner

Ponúkame spoluprácu na úrovni partnerstva s certifikovaným medicínskym prístrojom Arteriograph od spoločnosti Tensiomed, ktorý slúži na diagnostiku cievneho systému. Táto práca je vhodná hlavne pre ľudí, ktorý chcú byť samostatní, nezávislí a chcú robiť niečo, čo ich bude napĺňať. Nehľadáme iba obchodníkov, hľadáme obchodníkov ktorým záleží na svojom zdraví ale aj zdraví iných ľudí. Obchodný partner aktívne vyhľadáva ľudí so zdravotnými problémami, ale aj zdravých ľudí, ktorí dbajú o prevenciu, a ponúka im riešenie ich problémov. 

Pomoc pri zriadení nového diagnostického centra 

Dostanete od nás všetky informácie a pomoc pri jeho realizácii. Pre každého partnera zabezpečíme komplet zaškolenie, pomôžeme pri výbere prevádzky a jej charakteristiky. 

Hľadáme (aj) lekárov 

Hľadáme aj lekárov s otvorenou mysľou, ktorí majú záujem o svojich pacientov a chcú im ponúknuť niečo viac, ako bežné (a častokrát žiaľ už nepostačujúce) liečebné postupy. Za posledných 20 rokov sa technológie, veda a výskum nesmierne rozrástli a na poli medicínskej vedy pribudli nové prelomové objavy. Mikrocirkuláciu, na ktorú kladieme dôraz v našom diagnostickom centre, skúmajú vedci na celom svete. K oblastiam, ktoré nás obzvlášť zaujímajú, patrí fungovanie mikrociev, rola mikrocirkulácie v priebehu najrôznejších ochorení a prostriedky k stimulácii mikrocirkulácie. Náš životný štýl sa prejavuje na stave mikrocirkulácie – môže byť napríklad nepriaznivo ovplyvnená obezitou a nedostatkom pohybu. Pokiaľ budeme mikrocirkulácii venovať väčšiu pozornosť, môžeme tým prispieť k prevencii, včasnému odhaleniu a účinnej liečbe mnohých ochorení. 

Všetky informácie o diagnostickom prístroji (špeciálne aj pre zdravotníkov) a téme mikrocirkulácie sa dočítate na našej stránke. Ale verím, že keď ste sa dostali sem, všetko už máte prečítané. 

Máte záujem? 

Ak vás láka téma cievneho systému a vidíte jej dôležitosť pre zdravie, napíšte nám mail na info@vaster.sk alebo zavolajte na číslo 0903 217 768, dohodneme  si osobné stretnutie, na ktorom sa porozprávame o Vašich plánoch a ich realizácii. S nami môžete pracovať na tom, čo má zmysel!

logo-01

Coop Center, Orechová 60
900 42 Dunajská Lužná

0903 217 768

info@vaster.sk

Copyright © Vaster, s.r.o.