Zoberme si naše zdravie do vlastných rúk.

     V našom organizme za zlomok sekundy sa uskutočnia také, veľmi komplikované, organizované procesy, ktoré náš mozog jednoducho nie je schopný ani pochopiť. Vonkajší zásah do tých procesov, vo väčších prípadov môže byť veľmi rizikový, a dosť často nepodarený. Našťastie na to už postupne prichádzajú aj viacerí  lekári . Aj ja som sa stotožnil s tou problematikou, cez vlastnú chorobu, čo ma trápil 18 rokov. Nakoľko lekári mi nevedeli pomôcť vyriešiť môj zdravotný problém, v roku 1998 som sa rozhodol zobrať moje zdravie do vlastných rúk.

     Po vyliečenie sama seba už som nedokázal neriešiť zdravotný stav mojich známych s podobnými problémami.  Po mojich štúdiách som sa stal terapeutom. Neustále som hľadal všetky riešenia ako by som dokázal ľudskú bytosť zoznámiť sa so sebou samým, ako s komplexnou jednotkou. Som hľadal a študoval všetko čo súvisí s telom, dušou a s duchom. Do dnes skúmam všetky metódy a procesy, ktoré dokážu pomáhať organizmu dosiahnuť čo najlepší zdravotný stav.

    Asi už každý z vás vie, že k získaniu a udržaniu dlhodobého zdravia, aká dôležitá je telesná, psychická a mentálna rovnováha. Rád by som dal aj vám také informácie, ktoré môžu vám pomôcť v boji za svoje telesné zdravie. Vyskúšal som aj na sebe všetky tie dostupné metódy a produkty, ktoré sú určené na vylepšenie zdravia. Snažil som sa poradiť aj mojim klientom, podľa ich stavu, čo najlepšie kombinácie z tých produktov, už skoro ako keď lekári píšu recept. Vždy som hľadal riešenia dodať čo najlepšie kombinácie z vitamínov, antioxidantov, stopových prvkov, a z ďalších pre telo potrebných prírodných materiálov. Po viac ročných skúsenostiach mi už bolo jasné, že každý rieši nejakú časť tela, ale globálne, centrálne ani jeden nedokáže radikálne pôsobiť.

    Vždy som sníval o tom, aby som mal v rukách niečo také, s čím dokážem ponúknuť pre mojich klientov takú pomoc, ktorá je potrebná na získanie a udržanie rovnováhy a zdravia. Som veľmi vďačný univerzu, lebo v roku 2003 dal mi do rúk taký prístroj, s čím viem ukázať ľuďom disharmónie v ich energetických telách, a dostal som aj  riešenia na ich opravu.

    To, čo mi dlhé roky chýbalo, to je bezpečná, efektívna, prirodzená podpora biológie ľudského tela. V roku 2013 som dostal aj ten chýbajúci kúsok reťaze. Teraz už viem vám ukázať riešenie skoro na všetky problematiky ľudskej biológie. Dnes už vlastníme všetky vedomosti a nástroje, aby sme mohli pomôcť tým, ktorí by chceli niečo spraviť pre získanie a udržanie svojho zdravia a zdravia svojej rodiny. Som presvedčený v tom, že pokiaľ máme vo vlastných rukách takú účinnú pomôcku, ktorá pomáha  na bunkovej úrovni, bez vedľajších účinkov, nemali by sme ohroziť stav nášho fyzického tela žiadnymi  syntetickými liekmi, a inými drastickými zásahmi.

     Ak aj vy ste sa rozhodli zobrať svoje zdravie do vlastných rúk, rád vám pomôžem.

Na zdraviedovlastnychruk@vaster.sk  mi stručne napíšte čo Vás trápi, a akým spôsobom Vás môžem kontaktovať. (Mobil, ZOOM, SKYPE, Messenger)

Mohlo by Vás zaujímať ...

Stiahnite si novú informačnú brožúru o cievach…
Vyšla nová informačná brožúra o cievach, a to úplne zadarmo.Prečítaj viac »
5. časť Mikrocirkulácia – Ako zlepšiť zdravie ciev
Ako zlepšiť zdravie ciev? Jednou z ciest je stimulovať narušenú mikrocirkuláciuPrečítaj viac »
4.časť Mikrocirkulácia – Ochorenia a problémy súvisiace s narušenou mikrocirkuláciou
Ochorenia a problémy súvisiace s narušenou mikrocirkuláciou Metabolické ochorenia, napr.Prečítaj viac »
3. časť Mikrocirkulácia – Význam mikrocirkulácie
Význam mikrocirkulácie Je zrejmé, že nerušený krvný tok je veľmiPrečítaj viac »
2.časť Mikrocirkulácia – Náš krvný obeh
Krvný obeh Naše srdce v kľudovom stave vháňa do krvnéhoPrečítaj viac »
1.časť Mikrocirkulácia – Úvod
Mikrocirkuláciou je označovaná tá časť krvného obehu, ktorá prebieha vPrečítaj viac »
V akom stave sú vaše cievy?
Viete v akom stave máte svoje cievy? Lektor: Béla KissPrečítaj viac »
Zistenie funkčnosti ciev bez lekára.
Aby sme zistili funkčnosť nášho cievneho systému, už nemusíme navštíviťPrečítaj viac »
logo-01

Coop Center, Orechová 60,  900 42 Dunajská Lužná

0903 217 768

info@vaster.sk

Copyright © Vaster, s.r.o.